Xhoker Vetpastrues
€11,99 €19,99
Kursyet 40% (€8,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Xhoker Vetpastrues me shumë funksione dhe mekanizëm të veçantë

  • Xhokeri vjen së bashku me kovën speciale që bën pastrimin dhe tharjen e xhokerit. 
  • Xhokeri ka shtresën me mikrofibra që mundëson një pastrim të thellë. 
  • Është i lehtë për tu përdorur dhe shumë praktik.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sipërfaqeve dhe ofron nje pastrim të thellë pa i perlyer duart. 
  • Është shumë fleksibil dhe i arrin edhe vendet më të vështira
View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pasqyrë për veture me 2 kamera
-37%
€29,99€19,00
Pasqyrë për veture me 2 kamera
Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Llamp Tavoline Fleksibile
-25%
€19,99€14,99
Llamp Tavoline Fleksibile

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim