Tush Stone Stream
€11,99 €23,99
Kursyet 50% (€12,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Dush Stone Stream
Nga19.99€ në vetëm 11.99€
TRANSPORTI GRATIS

Konsumon 35 % me pak ujë.
Rrit shtypjen e ujit deri 200%.
Pastrim më i mirë

Ky dush është projektuar për të përmirësuar cilësinë e ujit ndërsa filtron kloraminat, klorin dhe mineralet e tjera.

Produkti vjen 100 % si në foto.
Nëse ju vjen ndryshe mos e pranoni porosinë.

Sasia eshte e limituar
Paguaj pasi te pranoni porosine

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pastrues për dritare 3n1
-50%
€19,99€9,99
Pastrues për dritare 3n1
Tregues i Numrit të Telefonit për Parkim të Përkohshëm
-33%
€11,99€7,99
Tregues i Numrit të Telefonit për Parkim të Përkohshëm

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim