Tregues i Numrit të Telefonit për Parkim të Përkohshëm
€7,99 €11,99
Kursyet 33% (€4,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

  • Mund të vendosni çfardo numri të telefonit
  • Numri shihet edhe natën në reflektimin e dritës
  • Mund ta shfaqni dhe ta fshehni numrin me një shtypje të lehtë
  • Mund të përdoret në çfardo lloj veture duke e pozicionuar me ndihmën e ngjitësit që e përmban.
View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pastrues për dritare 3n1
-50%
€19,99€9,99
Pastrues për dritare 3n1
Tush Stone Stream
-50%
€23,99€11,99
Tush Stone Stream

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim