Pastruese per Fytyre me Vakum
€12,99 €14,99
Kursyet 13% (€2,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Largo pikat e zeza dhe papastertit nga fytyra

  • Rigjallëron lëkurën duke e lënë atë më të fortë, të lëmuar dhe kompakte.
  • Rivendos lëkurën duke siguruar pastërti dhe butësi.
  • Shërben për trajtimin e akneve.
  • Largimi i pikave te zeza.
  • Pastrim i thellë i fytyres.

Si te heqim Pikat e Zeza ne Hunde & Fytyre me Find Back | Maska per pikat e zeza

Makinë portative e bukurisë me ane te se ciles arrihet heqja elektronike e puçrave të fytyrës. Pastrimi i poreve duke përdorur nxjerrjen e vakumit.

Eshtë makina e parë e bukurisë që lehtëson heqjen e pikave te zeza dhe puçrave në lëkurë, tani do të keni lëkurë më të shëndetshme falë këtij trajtimi modern të bukurisë.

Me funksion vakumi që pastron poret e ndotura me anë të thithjes dhe rrit qarkullimin e gjakut në lëkurë.

Ajo vjen me 4 koka të këmbyeshme, të cilat mund të ofrojnë funksione të ndryshme dhe të japin një pastrim më të thellë në lëkurën e fytyrës. Ka 5 nivele thithjeje të rregullueshme, në mënyrë që të jetë e përshtatshme në përdorimin e llojeve të ndryshme të lëkurës.

Përmirëson qarkullimin e gjakut ndërsa largon qelizat e vdekura të lëkurës pa pasur nevoje per maska per pikat e zeza, papastërtinë brenda poreve. Rigjallëron lëkurën duke e lënë atë më të fortë, të lëmuar dhe kompakte. Rivendos lëkurën duke siguruar pastërti dhe butësi.

Funksioni: Aktivizimin, riparimin dhe rigjenerimin e lëkurës Për puçrrat. Trajtimin e lëkurës se thatë, trajtimi për lëkurën me yndyre dhe rrudhat. Trajtimi për hiperpigmentim të lëkurës

Perdorimi: Avulloni zonën përpara se të përdorni makinën dhe do të merrni rezultate më të mira kur poret janë të hapura.

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pasqyrë për veture me 2 kamera
-37%
€29,99€19,00
Pasqyrë për veture me 2 kamera
Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Llamp Tavoline Fleksibile
-25%
€19,99€14,99
Llamp Tavoline Fleksibile

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim