Pasqyrë për veture me 2 kamera
€19,00 €29,99
Kursyet 37% (€10,99)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

🖼 Pasqyrë me 2 kamera për automjete ©️

⭕Kamera për automjete që ju mundëson të filmoni çdo moment gjatë udhëtimit.

⏰OFERTA E LIMITUAR⏰


⚙Ju mund t’i përdorni filmimet tuaja si dokument të rëndësishëm në raste aksidenti, gjobave të pa drejta nga policia, etj.

💠Me dy kamera; njëra regjistron përpara, ndërsa kamera tjetër vendoset në pjesën e pasme të automjetit dhe regjistron prapa.

🔳Shfaqen të dyja kamerat njëkohësisht në ekran.

✔️Ekrani është me madhësi 4.0'' TFT
✔️Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p
✔️Formatet Video: H.264
✔️Formati i fotove: JPEG
✔️Audio: AAC
✔️Mikrofoni i integruar

Pagesën e bëni pasi ta merrni produktin!

 

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Llamp Tavoline Fleksibile
-25%
€19,99€14,99
Llamp Tavoline Fleksibile
Pastrues për dritare 3n1
-50%
€19,99€9,99
Pastrues për dritare 3n1

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim