Ngrohëse për duar
€4,99 €9,99
Kursyet 50% (€5,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Shtresa e jashtme është pëlhurë kadifeje kualitet i lartë me pambuk, e cila ndihet e butë dhe komode.

Mund të perdoret edhe në form jastëku, shumë përdorimshe në mot të ftohtë ose punë në zyrë ose ecje sportive në natyrë.

Mundësuar nga USB, nuk ka nevojë për bateri, shpenzim i  ulët i energjisë.

Lidhja e portës USB të laptopit të PC-së ose me adaptorin e rrymës së prizës AC.

Mbrojtja e dyfishtë e temperaturës, e integruar si kontrollues i temperaturës dhe siguresë termike, fik automatikisht energjinë kur ngrohësi arrin temperaturën e dëshiruar.

Madhësia: 41 CM x 41 CM x 3.5 CM

Paketimi Përfshini: 1 x copë ngrohës dore USB me shumë funksione

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Mates i Pulsit Oximeter
-29%
€34,99€24,99
Mates i Pulsit Oximeter
Mikrofon Karaoke
-50%
€19,99€9,99
Mikrofon Karaoke
Mini Kamine Elektrike 900W
-40%
€24,99€14,99
Mini Kamine Elektrike 900W

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim