Mbajtëse për tharjen e rrobave
€16,99 €24,99
Kursyet 32% (€8,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

✔️Praktike dhe shumë të qendrueshëm.
✔️Materiali qe nuk ndryshket.
✔️Dimenzionet, 170cm lartësi, 75cm gjeresi, dhe 50cm nga anash.


Lehtësoni punën e tharjeve te rrobave duke kryer shume funksione në një paisje.

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pasqyrë për veture me 2 kamera
-37%
€29,99€19,00
Pasqyrë për veture me 2 kamera
Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Llamp Tavoline Fleksibile
-25%
€19,99€14,99
Llamp Tavoline Fleksibile

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim