Makineri Dylli – Pajisje Depilimi me dylli
€9,99
Kursyet
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Depilator Heater

Makineri Dylli – Depilatory Heater | Makine Depilimi me dyll ne kushte shtepie

Ngrohje automatike, kompakte dhe fleksibile.

Makineri Dylli teper e lehte per t’u perdorur. Eshte e persosur per shkrirjen e dyllit. Nuk keni pse beni ene pis apo rremuje ne ambjentin e shtepise dhe te punes tuaj. Rimbushet lehtesisht. Menyra me e mire per te hequr qimet tuaja te padeshiruara.

Projektuar me material ABS. I cili eshte eko-miqesor, i sigurt pa aroma jo te kendshme dhe mbi te gjitha jo toksik. Largimi i qimeve te padeshiruara me kete makine dylli ne pjesen e krahut, kembes, sqetullave dhe zonen bikini tani eshte me e lehte dhe me e shpejte. Lekure e bute si nje femije dhe aspak e demtuar apo e irrituar. Nje pjese e tejdukshme ne kete pajsije e vendosur posacerisht qe ju te vezhgoni gjendjen e dyllit ne ene pa e hapur ate.

Vjen me nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar. Mbajeni lekuren tuaj te paster me kete makineri dylli. Ngrohni dyllin e fishekeve per ta bere ate te lengshem per rreth 20 minunta. Ngrohje automatike. Eshte e perkryer dhe per perdorim profesional dhe jo vetem si nje makine depilimi me dyll ne kushte shtepie.

Specifikat:

Materiali: ABS
Ngjyra: E bardhe+Pink
Lidhja: EU
Tensioni: 220-240V / 50-60Hz
Fuqia: 40W
Dimensionet: 19.5*7.5*4.6cm
Pesha: 164.1g

Makineri Dylli | Perdorimi:
1. Para perdorimit sigurohuni qe lekura te jete e paster.
2. Vendosni dyllin ne makinen e dyllit.
3. Vendoseni pajisjen ne prize dhe mbajnei derisa te shkrihet dylli.
4. Aplikoni dyllin ne pjesen ku deshironi te depiloheni.
5. Vendosni letren e depilimit dhe me pas sigurohuni qe te jete ngjitur mire.
6. Hiqeni letren shpejt ne krahun e kundert te qimeve. Mund ta perdorni 1-3 here letren.
7. Sugjerojme te aplikoni Vaj Aloe Vera pas perdorimit ne zonen e depiluar nga kjo makineri dylli.

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Mates i Pulsit Oximeter
-29%
€34,99€24,99
Mates i Pulsit Oximeter
Mikrofon Karaoke
-50%
€19,99€9,99
Mikrofon Karaoke

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim