Makine qethese Dingling RF-607 për meshkuj
€9,99 €14,99
Kursyet 33% (€5,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

MAKINE QETHESE DINGLING PER MESHKUJ

Makine rroje dhe qethje e perkryer per floket dhe per mjekren e meshkujve. E perbere nga koka qethese me material celiku-inoks qe japin nje performance te larte.

MAKINE E RROJES DINGLING RF-607

Me kete makine ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj dhe ta ndryshoni lookun tuaj sa here qe e shihni te nevojshme.

Makina qethese heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar aacrime apo alergji ne te.

Kjo makineri ka nje dizajn teper portable ne perdorim duke ju falur stilimin e deshiruar te mjekres apo flokut.

Ajo eshte e perbere nga disa aksesore te ndryshem te cilet ju ndihmojne ne stilim dhe qe jane teper cilesor fale materialit te celiku-inoks prej te cilit perbehen.

Ju nuk do t’ju duhet te prisni me radhe te gjata per te stiluar floket tuaj, por mund ta beni kete ne shtepine tuaj brenda nje kohe te shkurter.

Makina punon me bateri te karikueshme e cila mund te punoje afersisht deri ne 45 minuta pasi ka marre karikimin e saj te plote.

Mund ta merrni kudo ne pushime, udhetime afatshkurtra etj. sepse ka nje dizajn shume te vogel qe ju jep mundesine ta merrni me vete ne cante.

SPECIFIKAT

Marka: Dingling.makine qethese meshkuj floke mjeker bli online dyqan taxi

Modeli: RF-607.

Pershtatet lehte me doren tuaj.

Ideaur per cdo tip lekure apo konturi ne fytyre.

Me gjeresi prerje: 35 mm.

Punon me bateri te rikarikueshme.

Koha e operimit: 45 minuta.

Fuqia: 3 W.

Perbehet nga aksesore me funksione te ndryshme.

Per heqjen e mjkeres edhe flokeve.

 

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pasqyrë për veture me 2 kamera
-37%
€29,99€19,00
Pasqyrë për veture me 2 kamera
Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Llamp Tavoline Fleksibile
-25%
€19,99€14,99
Llamp Tavoline Fleksibile

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim