Makine Qepese Elektrike
€14,99 €29,99
Kursyet 50% (€15,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Makine Qepese Elektrike

  • Me funksione qepje te ndryshme per cdo lloj materiali dhe pelhure.
  • Me fije te dyfishte dhe 2 nivele kontrolli shpejtesie.
  • Pajisur me pedale te kembes per kontroll te lehte dhe drite qe ju ndihmon te shihni dhe fokusoheni me mire tek ajo cfare po qepni.
  • Eshte e pajisur me drite e cila ju ndihmon te qepni me mire gjate dites dhe nates.

Dimensione: 17 x 9.5 x 18 cm.

Shenim: Produktet vijnë 100 % si në foto

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Mates i Pulsit Oximeter
-29%
€34,99€24,99
Mates i Pulsit Oximeter
Mikrofon Karaoke
-50%
€19,99€9,99
Mikrofon Karaoke
Mini Kamine Elektrike 900W
-40%
€24,99€14,99
Mini Kamine Elektrike 900W

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim