Makinë për Qepje
€13,99 €24,99
Kursyet 44% (€11,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Makina qepëse dore është praktike, praktike, e lehtë për tu mbajtur.


Mund të krijoni vetë shami, përparëse, doreza, rroba me këtë makinë praktike.


Riparoni perdet pa i hequr ato; riparoni veshjet pa i hequr ato; rregulloni shtratin pa hequr shtratin dhe shumë më tepër.


Kërkon bateri 4 * AA ose një përshtatës energjie (nuk përfshihen në porosi).


E përsosur për artizanët ose entuziastët e DIY për t'u përdorur në shtëpi.

Specifikim:
Materiali: Plastikë + Metal
Ngjyra: E bardhe
Fuqia nga: 4 x bateri AA (nuk përfshihet në porosi)
Madhësia: 22.5cm x 9cm

Paketa e përfshirë:
1 x Makinë qepëse
1 x Bobbin Me Fije dhe Gjilpërë

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Mates i Pulsit Oximeter
-29%
€34,99€24,99
Mates i Pulsit Oximeter
Mikrofon Karaoke
-50%
€19,99€9,99
Mikrofon Karaoke

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim