Llampë profesionale RGB Colorful Ring
€29,99 €49,99
Kursyet 40% (€20,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Llamp profesionale RGB Colorful Ring

Për të bërë foto ose video profesionale, plot dritë apo thjesht për të bërë selfie 🤳

 

Po përdoret nga të gjithë influencerat e botës dhe më në fund erdhi edhe në Kosovë!⁣

 

Shënim: Produktet vijnë 100 % si në foto.⁣

Nëse ju vjen ndryshe mos e pranoni porosinë.⁣

Pagesa bëhet pasi ta pranoni porosinë.

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Mates i Pulsit Oximeter
-29%
€34,99€24,99
Mates i Pulsit Oximeter
Mikrofon Karaoke
-50%
€19,99€9,99
Mikrofon Karaoke

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim