Llampë profesionale për foto dhe video + TRIPOD!
€19,99 €49,99
Kursyet 60% (€30,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Për të bërë foto ose video profesionale, plot dritë apo thjesht për të bërë selfie 🤳⁣

Kjo dritë e rrumbullakët është ajo që të duhet!!!⁣

Po përdoret nga të gjithë influencerat e botës dhe më në fund erdhi edhe në Kosovë!⁣

Shënim: Produktet vijnë 100 % si në foto.⁣
Nëse ju vjen ndryshe mos e pranoni porosinë.⁣

Pagesa bëhet pasi ta pranoni porosinë.

View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pasqyrë për veture me 2 kamera
-37%
€29,99€19,00
Pasqyrë për veture me 2 kamera
Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Llamp Tavoline Fleksibile
-25%
€19,99€14,99
Llamp Tavoline Fleksibile

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim