Llamp Tavoline Fleksibile
€14,99 €19,99
Kursyet 25% (€5,00)
Sasia
Trust%20Badge
Shperndaje:
Përshkrimi
Dërgesa & Kthimi
Vlersimet

0

Llamp Tavoline e përshtatshme për shtëpi, zyre dhe ambiente të ndryshme pune.

Praktike dhe fleksibile e fiksuar me baz në tavoline ose mund të kapet në cep të tavolines nvaresisht nga deshira juaj.

  • Materiali: Metal dhe Plastik
  • Me nderpreres
  • Voltazha hyrëse: 110V-240V
  • Dimenzionet: 64cm, diametri i mbuleses së poqit 12.5cm, Gjatësia e kabllos 110cm.
View more View less
Dërgesa Expres me post të shpejt 1-2 ditë

Mund të Pëlqeni

Pasqyrë për veture me 2 kamera
-37%
€29,99€19,00
Pasqyrë për veture me 2 kamera
Makine Qepese Elektrike
-50%
€29,99€14,99
Makine Qepese Elektrike
Ngrohëse për duar
-50%
€9,99€4,99
Ngrohëse për duar
Pastrues për dritare 3n1
-50%
€19,99€9,99
Pastrues për dritare 3n1

Transporti FALAS

Për blerjet mbi 10€

Kthimet FALAS

Nuk ka pages ekstra

Korrektësi

Produktet 100% si në foto

Pagesa e Sigurt

Pagesa të sigurta me enkriptim